Jesteśmy solidarni z Ukrainą

Kupiec

Miejsce pracy: Kluczbork

Opis stanowiska:

  • kontakt z przydzieloną grupą dostawców, aktywne pozyskiwanie nowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych; ustalanie warunków współpracy, cen, jakości, terminów,
  • monitorowanie rynku branży budowlanej i ogrodniczej w poszukiwaniu najbardziej atrakcyjnych produktów i cen dla poszczególnych grup asortymentowych,
  • monitorowanie i analiza rynku i konkurencji,
  • współpraca z kierownikiem Działu zakupów w ramach koordynacji promocji i tworzenia materiałów marketingowych,
  • współpraca z kierownikami marketów PSB Mrówka w zakresie odpowiedniej ekspozycji towaru promocyjnego,
  • monitorowanie stanów magazynowych i dostępności produktów,
  • stała praca nad rotacją asortymentu,
  • opracowywanie i wdrażanie strategii zakupowej w obszarze podległej kategorii produktowej zgodnie z polityką i procedurami Firmy,
  • realizacja i rozliczanie założonych budżetów marketingowych,
  • współudział w organizacji targów,
  • udział w targach branżowych.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność konstruktywnej komunikacji,
  • doświadczenie i umiejętności w negocjacjach,
  • znajomość systemu ERP XL będzie dodatkowym atutem,
  • samodzielność, pracowitość, dyspozycyjność, kreatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość MS Office,
  • silna motywacja do pracy i doskonalenia zawodowego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,
  • praca stacjonarna,
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet świadczeń socjalnych:
    • ubezpieczenie grupowe,
    • abonament prywatnej opieki medycznej w tym również dla członków rodziny,
    • pakiet zajęć sportowych.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony