Jesteśmy solidarni z Ukrainą

Udział HORTICO S.A. w procesie prywatyzacji spółki Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim S.A.

Data raportu: 15 lutego 2013
Numer raportu: 5/2013

Spółka HORTICO S.A. z siedzibą we Wrocławiu informuje, iż w dniu 14.02.2013 r. otrzymała z Ministerstwa Skarbu Państwa informację, iż Minister Skarbu Państwa w związku z trwającym procesem prywatyzacji spółki Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim S.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim do kolejnego etapu prywatyzacji Spółki, tj. do negocjacji właściwych postanowił dopuścić Piotra i Bogusławę Miranowskich oraz wykluczyć z procesu negocjacji HORTICO S.A. oraz LMB Capital S.A.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect.”

Osoby reprezentujące spółkę:

  • Paweł Kolasa – Prezes Zarządu

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony