Pracownik działu upraw ogrodniczych

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Giełdowa 12 H

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów w zakresie sprzedaży nasion warzyw oraz nasion i sadzonek kwiatów,
  • bieżąca koordynowanie pracy działu w zakresie nasion i sadzonek,
  • sporządzanie zamówień do dostawców oraz przyjmowanie towaru,
  • koordynacja zamówień i zaopatrzenia oddziałów Spółki,
  • pomoc w bieżących zadaniach działu,
  • sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie hurtowni.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie ogrodnicze,
  • zainteresowania ogrodnicze, pasja w tym kierunku i doświadczenie będą niewątpliwym atutem,
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu OFFICE,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • dokładność i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziana znajomość obsługi programu CDN XL.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • przeszkolenie i przygotowanie do pracy na tym stanowisku przez okres próbny,
  • możliwość samodzielnego organizowania sobie pracy i podejmowania decyzji w ramach swoich zadań,
  • pakiet świadczeń socjalnych:
    • ubezpieczenie grupowe,
    • abonament prywatnej opieki medycznej w tym również dla członków rodziny,
    • pakiet zajęć sportowych,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • szkolenia i kursy,
  • przyjazną atmosferę i pracę w młodym zespole.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony