Jesteśmy solidarni z Ukrainą

Wielkie otwarcie sklepu PSB Mrówka we Wrocławiu –Psarach

W sobotę 7 kwietnia 2018 roku o godzinie 9:00 otworzyły się drzwi 272 sklepu Mrówka w Polsce.
Mrówka Wrocław Psary powstała na bazie działającej od 2011 roku Galerii Ogrodniczej Zielone Centrum.

To bardzo nowoczesny obiekt o powierzchni 1 300m2 hali sprzedaży z dużym ogrodem zewnętrznym o powierzchni 1 700m2. Część ogrodowa w tym roku na jesieni zostanie jeszcze rozbudowana o 600m2 nowoczesnej szklarni z automatycznie otwieranym dachem. W kompleksie działa ciesząca się od lat uznaniem SlowFood’owa Restauracja Zielona oraz Kwiaciarnia Zielona. Inwestorem jest notowana na rynku NewConnect Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych spółka HORTICO SA z Wrocławia, która oprócz sieci hurtowni ogrodniczych (Wrocław, Lublin, Kalisz i Rzeszów) prowadzi 4 własne centra ogrodnicze we Wrocławiu, Warszawie, Ożarowie Mazowieckim i Lublinie. Nowo otwarta Mrówka powstała w wyniku rebrandingu GO Zielone Centrum we Wrocławiu.

W ramach kampanii reklamowej przed otwarciem odbył się kolportaż własnej mutacji kwietniowej gazetki reklamowej w nakładzie 18 tys. egzemplarzy, kampanii billboardowej na 20 nośnikach, kampani reklamowej na ekranach TV w autobusach komunikacji miejskiej, reklamie na lokalnych festynach i kiermaszach odbywających się w okolicznych wsiach przed otwarciem, informacji w mediach społecznościowych oraz wielu niestandardowym działaniom, w których spółka HORTICO ma spore doświadczenie.

W otwarciu uczestniczyły również lokalne władze Gminy reprezentowane przez Wójta oraz przedstawiciele mediów branżowych w tym wydawca Biznesu Ogrodniczego.

Pierwsi Klienci weszli do środka zaproszeni przez konferansjera i hostessy w strojach mrówek. Oprócz możliwości zrobienia zakupów z kwietniowej gazetki na Klientów czekała masa atrakcji. Pierwszy Klient został nagrodzony i obdarowany prezentami, wszyscy klienci otrzymali piękne i kolorowe bratki. Podczas zakupów rozdawane były drobne gadżety firmowe oraz cukierki, a za każde wydane 50 zł klienci otrzymywali bon na poczęstunek z grilla. Czas przy kasach był umilany przez klauna Janka oraz zdrowy poczęstunek, serwowany przez kelnerki z Restauracji Zielonej. Przed sklepem znalazły się atrakcje dla najmłodszych – malowanie twarzy, dmuchańce oraz turnieje piłkarskie dały dzieciom mnóstwo radości i satysfakcji, podczas, gdy rodzice oddali się przyjemności robienia zakupów. Organizowane były również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – co godzinę sprawdzaliśmy nietypowe umiejętności naszych Klientów, np. kto dłużej utrzyma proszki do prania na wyprostowanych rękach. Moment kulminacyjny nastąpił o godzinie 17:00, gdy to ogłoszone zostały wyniki loterii „pomarańczowa betoniarka”.

W koszykach naszych Klientów tego dnia dominowały rośliny zewnętrzne oraz narzędzia ogrodnicze i akcesoria do grillowania.
Pogoda nam dopisała, frekwencja Klientów również. Liczba odwiedzających sklep w ciągu całego dnia (9.00 – 19.00) przekroczyła 3 tys. osób a paragonów było 800. Załoga w dniu otarcia liczyła 21 osób.

Na szczególne słowa uznania zasługuje ogromne zaangażowanie zespołu pracowników HORTICO SA.
Wszystkim, których zaangażowanie pozwoliło nam otworzyć w zaplanowanym terminie serdecznie
dziękujemy.

Producent polskich nasion - PNOS Ożarów MazowieckiTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do góry strony